• İş Ararken Fark Oluşturma Teknikleri Eğitimi
  • Liderlik Eğitimi (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
  • Beden Dili Eğitimi (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
  • Kariyer Taktikleri Eğitimi (Namık Kemal Üniversitesi)
  • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
  • Takım Ruhu ve Ekip Yönetimi Eğitimi (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
  • Girişimci Liderler “Başarı Taktikleri” Eğitimi (Namık Kemal Üniversitesi)
  • Kariyer Geliştirme Eğitimi (İhlas Holding Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü)
  • Diksiyon ve Hitabet Eğitimi (Erzurum Kültür Merkezi Müdürlüğü) (Kurs üçüncülüğü)
  • Dalgıçlık Eğitimi (Antalya Su Altı Sporları Kulübü)
  • Gazetecilik Eğitimi (Erzurum Gazetesi, İstihbarat Şefliği)
  • Taekwondo Eğitimi (Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü)
  • Ney üflemeli çalgı Eğitimi (Konya Büyükşehir Belediyesi)
  • Afet Bilinci Eğitimi (Kızılay ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
  • Bankacılık Eğitimi (Maliye Bakanlığı ve Atatürk Üniversitesi)
  • Arama ve Kurtarma Eğitimi (Sivil Savunma Genel Müdürlüğü)
  • Basketbol Hakemliği Eğitimi (Tekirdağ Basketbol İl Temsilciliği)
  • Pazarlama Eğitimi (İhlas Holding Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü )
  • Kameramanlık ve Haber spikerliği Eğitimi (Uşak ART Televizyonu)
  • Yüzme Eğitimi (Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu)
  • İlkyardım ve Acil Müdahale Eğitimi ( Sağlık Bakanlığı ve Kızılay Derneği)
  • Restorasyon ve İç Mekan Tasarım Eğitimi (Konya Büyükşehir Belediyesi)
  • Tiyatro, Oyunculuk ve Doğaçlama Eğitimi (Erzurum Büyükşehir Belediyesi)
  • Amatör Telsizcilik ve Afet Haberleşme Eğitimi (Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü)
  • Akademik düzeyde İngilizce Eğitimi (Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü)
  • Osmanlıca ve Tarihi Vesikaları Okuma Eğitimi (Konya Koyunoğlu Müze Müd.)
  • Avcılık ve Atıcılık Eğitimi ( Milli Parkları ve Av Yaban Hayatı Koruma Genel Müd.)
  • Arıcılık Eğitimi (Erzurum Tarım İl Müdürlüğü)
  • TÜBİTAK Proje Hazırlama Eğitimi (Bitlis Eren Üniv.)
  • Organik Tarım Eğitimi (Tarım ve Köyişleri Bakanlığı)
  • Proje Hazırlama Eğitim Kursu(Trakya Kalkınma Ajansı)
  • NETCAD 5.1 GIS ve Tarımsal Uygulamalar Kursu (Netcad Gurubu)
  • Fitopatoloji ve Entomoloji Eğitimi (Atatürk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi)
  • NETCAD Damla sulama Sistemleri Projelendirme Eğitimi (Netcad Gurubu)
  • Bilgisayar Destekli İstatistik Kursu (SPSS ve MINITAB) (Namık Kemal Üniversitesi)
  • Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama Arc GIS 9.3 Eğitimi (İşlem GIS )
  • AutoCAD Bilgisayar Destekli Çizim Eğitimi (Atatürk Üniversitesi, Mühendislik Fak)
  • Hibe Programlarına Yönelik Proje Haz. Tek. ve Proje Yön. Kursu (Tekirdağ Valiliği)
  • Grafik Tasarım Eğitimi (Namık Kemal Üniv.)
  • Bilgisayar Ağ Donanımı ve Haberleşme Eğitimi (Konya Büyükşehir Belediyesi)
  • Temel Bilgisayar Eğitimi (Word, Excel, Power Point, Puplisher)
  •  Proje Geliştirme Eğitimi (Nevşehir HBV Üniv.)
Real Time Web Analytics